Anna Dziełak

13.12.2019 (12:39)

Podsumowanie roku 2019 na PornHub. Polacy nie zawodząPornHub prezentuje doroczne raporty zawierające kluczowe statystyki dotyczące oglądalności w zbliżającym się ku końcowi roku 2019. Takie podsumowanie to już tradycja. Jak zwykle zaszczytne pierwsze miejsce w oglądalności obejmują Amerykanie. Polacy jednak nie zawodzą i znaleźli dla siebie miejsce w pierwszej dwudziestce. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? 

Dziennie PornHub może poszczycić się liczbą 115 milionów odwiedzin. Polska znajduje się na 14 miejscu w rankingu, co jest powtórką z poprzedniego roku. Nasi rodacy korzystali zatem ze strony równie intensywnie, co w 2018. Pierwsze miejsce należy do Stanów Zjednoczonych, drugie i trzecie kolejno Japonii i Anglii. Miejsce czwarte należy do Kanadyjczyków, a piąte Francuzów. Przed Polską znalazły się również kolejno: Niemcy, Włochy, Filipiny, Australia, Meksyk, Brazylia, Hiszpania i Holandia. Tuż za nami są Indie i Ukraina. Co ciekawe na serwisie pojawia się coraz więcej kobiet. Najwięcej pochodzi ich z Filipin i Brazylii. Ale kobiety z Polski również nie próżnują! Udało im się zająć zaszczytne szóste miejsce w rankingu.

PornHub - czego szukamy? 

Pojawiły się również statystyki najczęściej wyszukiwanych fraz. Okazuje się, że nie jesteśmy w tej kwestii mocno wymagający. Najczęściej wyszukiwane frazy to: polskie porno, polska, milf, polish, hentai, lesbian... i znów polskie. Wygląda na to, że kręcą nas jednak nasze własne dziewczyny i faceci. Może to znak, ze warto umówić się na prawdziwą randkę niż iść na skróty w internecie?

Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz