Dominik Pajewski

20.11.2019 (15:35)

Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.

Gdy przychodzą święta kilku rzeczy można być pewnym: kolejek w sklepach, George'a Michaela w radiu i Kevina w telewizji. Z pewnością bez przygód chłopca, który został sam na święta w domu nie byłoby tak wesoło. Telewizja Polsat ogłosiła, kiedy będziemy mogli zobaczyć przygody Kevina samego w domu.


ILE MINUT DZIENNIE TRZEBA SŁUCHAĆ MUZYKI, BY BYĆ ZDROWYM? ZBADANO ILOŚĆ MUZYKI


Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

Według informacji, przygody Kevina, który został sam na święta w domu, zobaczymy w wigilię Bożego Narodzenia, oczywiście na antenie Polsatu. Wiele rzeczy może się zmieniać, jednak nie to i nie w święta.
 

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]


Warto też przypomnieć, ze kilka lat temu, gdy pojawiły się pogłoski, że filmu może nie być w telewizji, widzowie pisali w social mediach i do telewizji, o to by produkcja pojawiła się na ekranach. Jak widać, pewnych rzeczy nie można zmieniać.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz