Dominik Pajewski

14.11.2019 (13:29)

Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.

Playboy to pewnego rodzaju symbol, który przez lata rozpalał wyobraźnie ludzi na całym świecie. Niestety, polska edycja skończy swoją działalność z końcem 2019 roku, co jest końcem pewnej epoki i jednocześnie dobrym momentem na przypomnienie kilku rozkładówek, które przeszły do historii polskiej edycji magazynu.
 

PRZYJACIELE POWRÓCĄ DZIĘKI HBO MAX? W SIECI POJAWIŁY SIĘ NOWE PLOTKI


Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

Na rozkładówkach widywaliśmy odważne zdjęcia, jak również subtelne i pobudzające wyobraźnie fotografie. Wśród wokalistek, które pojawiły się na okładce można wymienić: Korę, Edytę Górniak, Urszulę czy Kayah. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) okładki, które do dziś zapadają w pamięć.

MARILYN MANSON PORWAŁ PUBLICZNOŚĆ NA HIP HOPOWEJ IMPREZIE [WIDEO]

Kora

Kayah i Urszula

Edyta Górniak

Justyna Steczkowska

DodaWięcej zdjęć i rozkładówek znajdziecie w nagraniu poniżej:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz