Dominik Pajewski

17.01.2017 (12:34)

Płatne komentarze na Youtube. Nowy sposób na zarobek serwisuYoutube wprowadził płatne komentarze w swoich filmach. Chcesz aby twoja wypowiedź była najlepiej widoczna? Przygotuj swój portfel i płać!

Youtube od początku swojej działalności wprowadził wiele zmian, udogodnień i ogólnie stał się największym portalem video na świecie. Teraz serwis postanowił wprowadzić opcję płatnych komentarzy podczas transmisji na żywo. Funkcja ma polegać na pewnego rodzaju licytacji, użytkownik płaci by jego komentarz był najbardziej widoczny, a co za tym idzie by dostrzegła go osoba prowadząca transmisję. Komentarz będzie wyróżniony, a inni zobaczą ile dany użytkownik zapłacił za wyróżnienie swojej wypowiedzi, oczywiście ofertę będzie można przebijać. Powstał również cennik komentarzy, gdzie za 500 dolarów nasz komentarz będzie się utrzymywał na szczycie przez 5 godzin! Obecnie Youtube stara się testować płatne komentarze, funkcji nie ma w Polsce, jednak  jeśli zostanie ona pozytywnie przyjęta to w naszym kraju również zagości. Serwis zastrzega sobie, że nie bierze odpowiedzialności za wpłatę, jeśli użytkownik przerwie transmisję, kwota wpłacona za komentarz jest bezzwrotna!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz