Dominik Pajewski

27.03.2020 (10:45)

Piosenka Disturbed hitem podczas pandemii koronawirusa. O który numer chodzi?Pandemia koronawirusa, to czas gdy wiele osób sięga po dawno niesłuchaną muzykę. Tak stało się w przypadku grupy Disturbed, która zanotowała wzrost zainteresowania pewnym numerem ze swojej twórczości.

Siedzenie w domu podczas pandemii koronawirusa, to czas gdy można przypomnieć sobie różne numery ulubionych artystów. Wiele osób sięga po znane i dawno niesłuchane kawałki oraz względne nowości, których jakiś czas nie słyszeli. Grupa Distrubed zanotowała znaczny wzrost odtworzeń utworu, który wielu osobom musiał skojarzyć się z obecną sytuacją.

ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘPiosenka Disturbed hitem podczas pandemii koronawirusa. O który numer chodzi?

Jak podał Billboard, przez pandemię koronawirusa, wzrosło zainteresowanie piosenkami, które nawiązują do sytuacji, w ten sposób, utwór "Down With the Sickness", zanotował 31% wzrostu na serwisach streamingowych. To jednak nie jedyny przypadek, ponieważ sprzedaż piosenki R.E.M. - ,,It's the End of the World'', wzrosła o 482%. Jak widać, pandemia zwiększa zainteresowanie różną muzyką.

DAVE MUSTAINE (MEGADETH) PRZEROBIŁ Z CÓRKĄ NUMER THE BEATLES [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz