Dominik Pajewski

10.12.2019 (14:40)

Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemuTak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.

Policjanci widzą w swojej pracy często rzeczy, które z pewnością należą do abstrakcyjnych i trudnych do uwierzenia. To właśnie jedna z takich sytuacji, gdzie bezczelność i abstrakcja sięgnęły zenitu i to dosłownie. No bo jak nazwać sytuację, gdy pijany kierowca, przyjechał po pijanego kolegę na miejsce wypadku?

WDOWA PO CHRISIE CORNELLU POZYWA ZESPÓŁ SOUNDGARDEN! O CO CHODZI?Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

Szczecińska policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę i wiadomo, funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy i wydali zakaz dalszej jazdy. Facet zadzwonił po kolegę, który miał go odebrać i przy okazji zrobić coś z jego samochodem. Kolega przyjechał, a policjanci zauważyli, że coś jest z nim nie tak. Zbadano gościa alkomatem i okazało się, że mężczyzna miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy, a wszystko zakończy się w sądzie. Jak widać, wyobraźnia nie zadziałała ani trochę.

SYMULATOR JEZUSA - POLSKA GRA STAJE SIĘ HITEM JESZCZE PRZED PREMIERĄ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz