Dominik Pajewski

31.12.2019 (13:17)

Philip Anselmo ujawnił swoje młodzieńcze zajawki. Czego słuchał frontman Pantery?Philip Anselmo to jedna z tych postaci, która zwbudza tyle samo szacunku co i kontrowersji. Frontman Pantery postanowił podzielić się tym, czego słuchał gdy był dzieciakiem.

Philip Anselmo to postać, która kojarzona jest z metalowym graniem i to tym najbardziej klasycznym. Frontman Pantery ma jednak łagodniejsze oblicze, o czym postanowił powiedzieć w jednym z wywiadów.

AGNIESZKA CHYLIŃSKA ODCINA SIĘ OD REKLAMY MEDIA EXPERT. O CO CHODZI?


Philip Anselmo ujawnił swoje młodzieńcze zajawki. Czego słuchał frontman Pantery?

W wywiadzie dla 'The Paltocrast' Anselmo powiedział:

Byłem ich zagorzałym fanem, od kiedy skończyłem 16-17 lat. Zajebisty, niesamowity zespół. Słuchałem różniej muzyki na imprezach, a na szczycie byli The Smiths, a także wczesny The Cure, zwłaszcza płyty „Seventeen Seconds” i „Faith”. Również wczesne U2. W czasach, w których dorastałem MTV wciąż puszczało świetne piosenki U2 i one zostały razem ze mną.

JUSTIN CHANCELLOR O TOOLU: NIE JESTEŚMY DOBRYMI MUZYKA
Philip H. Anselmo & The Illegals zagrają w Polsce 4 sierpnia 2020.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz