Dominik Pajewski

15.01.2020 (13:41)

Pewien diler narkotyków przekazuje 10% utargu na rzecz AustraliiPożary, które trawią Australię są czymś niewyobrażalnie strasznym. Bez dwóch zdań, mamy do czynienia z prawdziwą katastrofą, gdzie każda pomoc jest przydatna. Wziął to sobie także pewien diler narkotyków, który postanowił 10% utargu przekazać na rzecz Australii.

To co dzieje się w Australii jest prawdziwą katastrofą, której skutki z pewnością będą odczuwalne jeszcze długo.Wszyscy starają się pomóc Australii jak tylko mogą, jednak to ciągle za mało. Bywają także niekonwencjonalne metody działań, a jednym z nich jest przekazywanie 10% z handlu narkotykami na rzecz Australii.

MODELKA KAYLEN WARD WYSYŁA NAGIE ZDJĘCIA I OSTRE FILMY. WARUNEK - MUSISZ PRZELAĆ 10 DOLARÓW NA RZECZ AUSTRALII


Pewien diler narkotyków przekazuje 10% utargu na rzecz Australii

Mieszkańcy Australii, którzy lubią w weekend zabawić się nie do końca zgodnie z prawem, dostali od pewnego dilera wiadomość, że najlepsza kokaina znowu jest dostępna, a 10% z każdego zakupu idzie na rzecz Australii. Wiadomo, reklama dźwignią handlu, jednak tutaj mamy do czynienia z reklamowaniem w wersji charytatywnej. Screeny z smsami obiegły w sekundę social media, a my obstawiamy, że klientów nie brakowało. Wiadomo, każdy chce pomóc Australii.

CZY TO KONIEC ELEKTRYCZNYCH HULAJNÓG? WIODĄCA FIRMA WYCOFUJE SIĘ Z ZAGRANICZNYCH RYNKÓW

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz