Dominik Pajewski

20.02.2020 (11:15)

Perkusista Slipknota rozwalił sobie głowę, uderzając nią o bębnySlipknot od zawsze słynęli z szalonego podejścia do grania i performance, który przez wielu uważany był za dziki i czasami niebezpieczny. Idealnym przykładem jest

Slipknot od zawsze lubili szaleć na scenie, często wyskakując w tłum i dewastując sprzęt oraz scenografię. Jeżeli myśleliście, że te czasy już minęły, to musimy was wyprowadzić z błędu, Slipknot nadal są bardzo szaleni i robią dziwne rzeczy na scenie. Świadczyć może o tym fakt, że bębniarz grupy rozbił sobie głowę na scenie, uderzając nią o perkusję.

GITARZYSTA LIMP BIZKIT ZŁAMAŁ RĘKĘ, ALE I TAK ZAGRAŁ KONCERTPerkusista Slipknota rozwalił sobie głowę, uderzając nią o bębny

O nietypowej akcji opowiedział Corey Taylor w wywiadzie dla 'Ultimate Guitar':

Walnął głową o bębny i sobie ją rozciął. Rozwalił sobie łeb, co uważam za całkiem zabawne. Ma teraz gigantyczną bliznę na środku czoła. Krwawił podczas koncertu, musiał więc zdjąć maskę, żeby go zabandażowali. Wyglądał, jakby wrócił z wojny, a teraz ma bliznę pośrodku czoła, która wygląda jak otwór na monety.

Przypominamy, że Slipknot pojawią się w Polsce 2 sierpnia w Ergo Arenie. Zespołowi towarzyszyć będzie grupa Jinjer.

FIVE FINGER DEATH PUNCH WYJAŚNILI, DLACZEGO MEGADETH GRAJĄ PRZED NIMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz