Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:15)

Pearl Jam - Gigaton: wszystko co wiemy o najnowszej płycie zespołuNa nową płytę Pearl Jamu fani musieli czekać aż 7 lat! W końcu czekanie zostanie wynagrodzone, a zespół ujawnił pierwsze szczegóły swojego nowego wydawnictwa.

O nowym albumie Pearl Jam mówiło się już od jakiegoś czasu. Fani wyczekiwali nowego wydawnictwa, licząc, że to właśnie ten rok będzie przełomowy dla dyskografii zespołu. Po 7 latach oczekiwań wiemy już, że zespół powraca z krążkiem 'Gigaton'. Co wiemy o wydawnictwie?

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]Pearl Jam - Gigaton: wszystko co wiemy o najnowszej płycie zespołu

Jedenasty album Pearl Jam trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 27 marca 2020! Zespół ogłosił to w swoich serwisach społecznościowych. Za produkcję krążka odpowiadają Josh Evans oraz Pearl Jam. Wydawnictwo jest następcą 'Lightning Bolt' z 2013 roku.

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]


Pierwszym singlem promującym 'Gigaton' będzie utwór 'Dance of the Clairvoyants'. Jak wyjaśnia Mike McCready:

Nagranie tego albumu było długą podróżą. Czasem mroczną, emocjonalną i dezorientującą, ale też bardzo ekscytującą i pełną eksperymentów. Czujemy, że ta droga zaprowadziła nas do muzycznego odkupienia. Współpraca z kolegami z zespołu dała mi wiele miłości, uważności oraz wiedzy, jak ważne są więzi z innymi ludźmi w czasach, w których żyjemy.

Na okładkę albumu 'Gigaton' trafiła fotografia 'Ice Waterfall' autorstwa kanadyjskiego reżysera, fotografa i biologa morskiego Paula Nicklena. Zdjęcie wykonano w prowincji Svalbard w Norwegii. Przedstawia topniejącą wodę lodowców znajdujących się na Ziemi Północno-Wschodniej (Nordaustlandet).ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz