Dominik Pajewski

27.02.2020 (14:57)

Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktoraTo bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.

Paweł Królikowski nie żyje. O śmierci aktora dowiedzieliśmy się 27 lutego 2020, gdy do mediów została podana smutna informacja. Jaka jest przyczyna śmierci Pawła Królikowskiego?
 

Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

Jak podał Super Express:

Paweł Królikowski od grudnia nie opuścił szpitala. - Zmarł dziś nad ranem - powiedział jego przyjaciel. Informację tę potwierdzono w kilku źródłach, a później potwierdziła to rodzina aktora oraz Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.

Paweł Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat. Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z problemami neurologicznymi. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, jednak kolejne problemy zdrowotne pojawiły się w 2019 roku. Od grudnia 2019, aktor przebywał w szpitalu, a po kolejnej operacji pojawiły się powikłania.

Aktor zostawił rodzinę: żonę, aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i piątkę dzieci: Antoniego, Marcelinę, Julię, Ksawerego oraz Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także jest aktorem.

Fani kina akcji mogą kojarzyć Pawła Królikowskiego ze świetnej roli w serialu Pitbull, gdzie wcielił się w postać Igora. Jednak największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu 'Ranczo' oraz bycie jurorem w programie 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'.
 

WARSZAWSKI TATUATOR, KTÓRY ŹLE WYKONAŁ TATUAŻ OCZU, MOŻE ZOSTAĆ SKAZANY NA 3 LATA WIĘZIENIA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz