Dominik Pajewski

07.07.2020 (12:41)

Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęciaPamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.

Pamela Anderson to jeden z symboli lat 90-tych, które rządziły się swoimi prawami i dla wielu są bardzo ważnym czasem. Modelka i aktorka, rozpalała wyobraźnie na okładkach Playboya oraz w legendarnym ''Słonecznym Patrolu''. Mimo upływu lat, zainteresowanie Pamelą w ogóle nie maleje i świadczyć może o tym fakt, że niedawna wrzutka na Instagrama, wywołała tyle poruszenia.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA


Pamela Anderson wywołała poruszenie zdjęciami, które wrzuciła z okazji swoich 53 urodzin

Pamela Anderson postanowiła wrzucić kilka odważnych zdjęć z okazji swoich 53 urodzin, czym mocno poruszyła sieć. Pod zdjęciami pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, które chwalą wizerunek Pameli. Jak widać, gwiazda nadal wywołuje wiele emocji i mimo upływu lat, nadal jest obserwowana przez wielu fanów.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸

Post udostępniony przez Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson)


365 DNI ZOSTANIE USUNIĘTE Z NETFLIXA? JEST ODPOWIEDŹ PLATFORMY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz