Dominik Pajewski

25.11.2019 (15:57)

Ozzy Osbourne zabiera swoich fanów prosto do piekła„Straight to Hell” to najnowszy kawałek muzycznego weterana – Ozzy’ego Osbourne’a. To druga piosenka zapowiadająca album „Ordinary Man”, który ma się pojawić na sklepowych półkach na początku 2020 roku.

Ostatnio wydaną przez Ozzy’ego solową płytą było „Scream” z 2010 roku. W „Straight to Hell” Ozzy pokazuje słuchaczowi świat pełen mroku, co podkreśla sam tekst piosenki - Czegoś tu brakuje ale sam nie wiesz czego. Legendę metalu w tym kawałku wsparł gitarzysta Guns N’ Roses - Slash. Poprzedni singiel „Under The Graveyard” już osiągnął miliony odtworzeni w serwisach streamingowych, a zachwycał się nim między innymi magazyn Rolling Stone, pisząc  - Mrok i ponury nastrój tej piosenki to coś co sprawia, że zostaje ona w pamięci na długo.

NERGAL PONOWNIE STANIE PRZED SĄDEM! ARTYŚCIE GROZI WIĘZIENIEW ubiegłym tygodniu Ozzy zaskoczył fanów podczas koncertu w Forum w Los Angeles, kiedy to po raz pierwszy dołączył do Post Malone’a i Travisa Scotta, żeby wspólnie wykonać numer „Take What You Want”. W tę niedzielę Ozzy Osbourne znów dołączył do gwiazd rapu, tym razem podczas American Music Awards, żeby po raz pierwszy wykonać tę piosenkę w telewizji.
Ozzy wypowiadał się już na temat nowego krążka:

To prawdopodobnie najważniejszy album, który stworzyłem od długiego czasu. Prawdopodobnie od „No More Tears”.Ten album był darem siły wyższej. To dla mnie dowód, żeby nigdy się nie poddawać – mówi o singlu Ozzy. – Wszystko zaczęło się gdy moja córka Kelly zapytała, czy chciałbym współpracować przy piosence z Post Malonem. Moje pierwsze pytanie brzmiało „Kim do… jest Post Malone?”. Odwiedziłem dom Andrew, który stwierdził, że praca będzie naprawdę szybka. Po skończonej piosence zapytał, czy byłbym zainteresowany stworzeniem nowego albumu. Oczywiście! Ale myślę, że nie chce pracować pół roku w studiu w piwnicy. Chwilę później nagrania były skończone. Duff i Chad jammowali ze mną w ciągu dnia, a ja pracowałem nad piosenkami wieczorami. Już wcześniej powiedziałem Sharon, że powinienem nagrać album, ale z tyłu głowy przychodziły myśli, że nie mam na to sił. Andrew udało się wyrwać ze mnie tę energię. Naprawdę mam nadzieję, że ludzie będą słuchać tego materiału z radością, bo wsadziłem w to całe serce i duszę.


ILE GUNS N' ROSES ZAROBILI, ODKĄD SLASH WRÓCIŁ DO SKŁADU?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz