Dominik Pajewski

27.02.2020 (11:34)

Ozzy Osbourne wspomniał najbardziej szaloną imprezę z LemmymOzzy przez całą swoją karierę mocno imprezował i widział wiele. W jednym z ostatnich wywiadów, artysta wspomniał najmocniejszą imprezę, jaką przeżył z Lemmym Kilmisterem.

Ozzy Osbourne jest jedną z tych postaci, która w swoim życiu widziała wiele i robiła jeszcze więcej. Wokalista bardzo mocno imprezował i nie żałował sobie alkoholu i narkotyków, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach i piosenkach. Jednym z przyjaciół i kompanów w narkotykowych imprezach był Leemmy Kilmister, z którym Ozzy czasami bał się imprezować. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Ozzy wspomniał najdzikszą imprezę, którą przeżył z Lemmym.

OZZY OPOWIEDZIAŁ O NUMERZE, KTÓRY ZOSTAŁ ZAINSPIROWANY KOKAINOWĄ IMPREZĄ BLACK SABBATH


Ozzy Osbourne wspomniał najbardziej szaloną imprezę z Lemmym

W wywiadzie dla 'NME', Ozzy wspominał imprezę z początku lat 80-tych, gry razem z Lemmym mocno imprezowali:

Mieliśmy pare dni wolnego, udałem się więc do domu ojca Sharon, a z nami zabrał się Lemmy. Cały tydzień wciągaliśmy kokę. W końcu trzeba było ruszyć się w trasę. Wyszedłem do ogródka, a Lemmy zjawił się blady niczym duch. Spojrzał na mnie i powiedział:

'Ja pierdo*ę, mam nadzieję, że nie wyglądam tak źle, jak ty'.

Jeśli Lemmy mówi ci coś takiego to znaczy, że musisz wyglądać cholernie źle. Powiedziałem tylko:

'Odwołajcie te koncerty'

'DZIWNY JEST TEN ŚWIAT' W WYKONANIU 15-LETNIEJ FINALISTKI 'THE VOICE KIDS 3'. WYKONANIE WZRUSZYŁO JURORÓW


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz