Dominik Pajewski

07.11.2019 (11:58)

Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowałoOzzy Osbourne przez lata swojej kariery, współpracował z najróżniejszymi i najlepszymi muzykami. Artysta ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej pracowało mu się na przestrzeni lat.

Ozzy Osbourne ma na swoim koncie wiele płyt, które przeszły do historii rocka i na których pojawiali się świetni muzycy. Oczywiście, u boku Ozza pojawiali się także fenomenalni gitarzyści, którzy tworzyli idealny duet z wokalistą. Którą współpracę Ozzy wspomina najlepiej?
 

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM


Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowało

W trakcie sesji Q&A, która dotyczyła nowej edycji 'See You On The Other Side', zapytano o gitarzystę, z którym najlepiej się pracowało Ozzy'emu. Wokalista odpowiedział bez namysłu:

Randy Rhoads był najlepszy. Randy był najbardziej wykształcony muzycznie, potrafił komponować, czytać muzykę, grać, nauczał w szkole swojej matki i miał cierpliwość do pracy ze mną.

Potem był Jake E. Lee, kolejny wspaniały gitarzysta. Ale Zakk to coś zupełnie innego. Facet robi się coraz szybszy. Zakk grał ze mną dłużej niż jakikolwiek inny gitarzysta i jest jednym z najwspanialszych przyjaciół, jakich mam. Jest dla mnie jak członek rodziny. Jeśli czegoś potrzebuję, mogę zadzwonić do niego w każdej chwili, a on powie „będę za pięć minut”. I vice-versa. Zakk potrafi ciężko harować.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


Ozzy Osbourne zbiera obecnie siły na trasę w 2020 roku, która ma odbyć się razem z Judas Priest. Jak zapewnia wokalista, ma też nagrany nowy album, który w dużej mierze ma być eksperymentalny. Ostatnim krążkiem Ozzy'ego jest 'Scream' z 2010 roku

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz