Alicja Wójcik

21.02.2020 (11:11)

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzykaAlbum The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man, który ukazał się 21 lutego 2020 to dwunasta solowa płyta muzyka. Ozzy nagrał na niej m.in. kawałki z Post Malone czy Eltonem Jonem - łącznie składa się on z 11 utworów. Pierwsze recenzje The Ordinary Man są bardzo pozytywne, jednak okazuje się, że nie tylko to było niezwykle ważne dla Ozzy'ego.

Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą

Na początku 2020 rok Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona. Stan zdrowia okazał się na tyle poważny, że muzyk zdecydował się na odwołanie całej trasy koncertowej w Ameryce Północnej. W obszernym wywiadzie, którego muzyk udzielił dziennikowi The Sun, przyznał, że nagrywanie nowej płyty okazało się dla niego wybawieniem. Okazuje się, że córka Kelly przedstawiła mu Andrew Watta, producenta, który stoi za sukcesami Post Malone. Współpraca Osbourne'a z raperem zaowocowała dwoma wspólnymi utworami, z czego jeden - It's a Raid - znalazł się na Ordinary Man.

KIEDY OZZY WRÓCI NA SCENĘ? SHARON OSBOURNE ODPOWIADA

Ozzy przyznał w wywiadzie, że ogromnie dużo zawdzięcza Wattowi, który zaproponował mu nagranie płyty:

"Andrew wyciągnął mnie z domu, postawił mnie na nogi. Sprawił, że zająłem się czymś, co kocham i bardzo szybko udało się złożyć to w całość. Nic innego mi wówczas nie zostało"

Muzyk dodał także, że tworzenie płyty było dla niego czasami jedynym powodem, aby wstać z łóżka, mimo ogromnego wsparcia, jakie dostał ze strony rodziny. Album The Ordinary Man jest dostępny w całości m.in. na Spotify oraz YouTubie

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz