Dominik Pajewski

18.09.2020 (12:47)

Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać siećMarilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.
 

Marilyn Manson z biegiem lat postanowił przenieść swoją muzykę w trochę lżejsze rejony muzyczne. Nie jest to absolutnie nic złego, tym bardziej, że artysta zostaje w swojej stylistyce i wizerunkowo raczej wszystko jest w normie. Niestety, jest spora część fanów, która tęskni za Mansonem z lat 90-tych. Jest na to rozwiązanie, a przychodzi z nim młody artysta, który ukrywa się pod pseudonimem The Well Runs Red.

JAMES HETFIELD ZMAGA SIĘ Z ALKOHOLIZMEM, A METALLICA SPRZEDAJE WHISKEY. KIRK HAMMETT TŁUMACZY, CZEMU NIE MA Z TYM PROBLEMU

 

The Well Runs Red - nazwano go następcą Marilyna Mansona. Kim jest młody artysta?

Zastanawiacie się pewnie, jak trafiliśmy na niszowego muzyka? Gdy leciała automatyczna playlista Youtube z utworami Mansona, jako reklama włączył się numer ''Sick''. Pierwsze skojarzenie było oczywiste i w pierwszej chwili ciężko było rozróżnić, kto wykonuje numer. 


 
Kim jest The Well Runs Red? Wiadomo, że młody artysta pochodzi z Bristolu i ma na swoim koncie dobrze przyjęty album ''Alone We Wither''. Reszta owiana jest tajemnicą, co z pewnością może być znajome dla fanów Mansona. 

A jak zaklasyfikować muzykę The Well Runs Red? Ciężko wsadzić to do jakiejś szuflady, jednak pojawiają się określenia Alternatywny Rap, Alternatywny Trap, lub Punk Trap. Jedno jest pewne, warto obserwować, bo może być głośno o tym gościu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz