Dominik Pajewski

14.04.2020 (13:44)

Oto najczęściej oglądane zespoły na Youtube! Opublikowano zestawieniePraktycznie każdy, kto interesuje się w jakikolwiek sposób muzyką, zagląda na Youtube. Opublikowano zestawienie, które ukazuje jakie zespoły były najczęściej odtwarzane na platformie. Kilka pozycji może zaskoczyć.

Youtube jest przodującą i najlepiej rozwijającą się platformą video na świecie. Każdy artysta publikuje tam swoje teledyski i całe albumu, przez co Youtube niesamowicie urósł w siłę w ostatniej dekadzie. Opublikowano specjalne zestawienie, które pokazuje, jakie zespoły są najczęściej odtwarzane w platformie. Jest kilka zaskoczeń.

KONCERTY POWRÓCĄ DOPIERO NA JESIENI 2021? TAK TWIERDZI DORADCA WHO


Oto najczęściej oglądane zespoły na Youtube! Opublikowano zestawienie

Chart Data opublikował zestawienie artystów, którzy mają najwięcej wyświetleń w historii Youtube. Brano pod uwagę oficjalne klipy i gościnne występy. Bez dwóch zdań, starcie to wygrał zespół Maroon 5, a tak prezentuje się cała dziesiątka najlepszych artystów na platformie:


CZY DA SIĘ NAGRAĆ TELEDYSK PODCZAS TELEKONFERENCJI? STRACHY NA LACHY POKAZAŁY, ŻE TAK!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz