Anna Skalik

03.03.2014 (11:27)

OSCARY 2014: Jared Leto zwycięzcą. Dostał Oscara 2014 w kategorii nalepszy aktor drugoplanowy [VIDEO]Jared Leto dostał Oscara 2014 w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za rolę Rayon w filmie Dallas Buyers Club. Zobacz, co wokalista Thirty Seconds To Mars powiedział odbierając statuetkę.

 

Aktor i muzyk Jared Leto zdobył Oscara 2014. Wokalista zespołu Thirty Seconds To Mars dostał statuetkę Akademii Filmowej za swoją rolę w filmie Dallas Buers Club.

Jared Leto w Dallas Buers Club wcielił się w rolę Rayon, transseksualnejkobiety, zarażonej HIV. Właśnie za tę rolę Leto dostał Oscara 2014. Zobacz, co powiedział odbierając statuetkę.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

Krótka mowa Jareda Leto podczas gali rozdania Oscarów 2014 uznana została za jeden z najbardziej wzruszających momentów całej ceremonii. Aktor opowiedział historię życia swojej mamy, dziękując jej za to, że nauczyła go marzyć i ambitnie podchodzić do życia. Podziękował także swojemu bratu, z którym wspólnie stworzyli zespół rockowy Thirty Seconds To Mars. Kilka słów skierował także do mieszkańców Ukrainy.

 - Wszystkim marzycielom na całym świecie, którzy oglądają nas dzisiaj z miejsc, takich jak Ukraina czy Wenezuela, chcę powiedzieć, że jesteśmy z wami! Kiedy walczycie o spełnienie swoich snów, o to, by zdarzyło się niemożliwe… Myślimy dzisiaj o Was.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca <<<

Thirty Seconds To Mars - This Is War


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz