Anna Skalik

06.03.2014 (13:35)

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Hurts, The Pretty Reckless, The Wombats i Chase & Status gwiazdami OWF 2014 [VIDEO]Ogłoszono nowe gwiazdy Orange Warsaw Festival 2014: Hurts, The Pretty Reckless, The Wombats i Chase & Status. Sprawdź, kiedy zagrają.

Hurts, The Pretty Reckless, The Wombats i Chase & Status zagrają na Orange Warsaw Festival 2014. Sprawdź terminy ich koncertów.

Hurts, The Wombats i Chase & Status na OWF 2014 zagrają 14 czerwca a The Pretty Reckless z wokalistką Taylor Momsen wystąpi pierwszego dnia imprezy - 13 czerwca.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: line-up, bilety, zniżki <<<

Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez trzy dni imprezy na dwóch scenach zagra wiele znanych gwiazd rocka i nie tylko.

Dotychczas poznaliśmy kilkanaście zespołów z line-upu OWF 2014. M.in. Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, Florence And The Machine, Pixies, Kasabian, The Kooks i Bring Me The Horizon.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<


The Pretty Reckless - Going To Hell
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz