Dominik Pajewski

01.02.2017 (12:17)

Oly - Growing Young: nowy, klimatyczny teledysk [VIDEO]Utwór 'Growing Young' oraz seria zdjęć argentyńskiej fotografki Alessandry Sanguinetti 'The Adventures of Guille and Belinda and the Enigmatic Meaning of their Dreams' stały się inspiracją dla nowego teledysku zrealizowanego w formie krótkiego filmu.

Oly - Growing Young: to historia dwóch kuzynek wkraczających w okres dojrzewania. Małe, szczęśliwe i pełne życia dziewczynki stają się młodymi kobietami, a tajemniczy świat ich dzieciństwa stopniowo rozpada się, zmieniając dynamikę ich relacji. Utwór 'Growing Young' pochodzi z debiutanckiej płyty Oly pod tytułem 'Home' 


 
Teledysk wyreżyserowała Katarzyna Sawicka  – młoda reżyserka i montażystka, absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, nominowana na festiwalach Berlin Music Video Awards 2016 oraz YACH Festival 2016, za teledysk dla brytyjskiego zespołu Sykoya 'Closer' oraz do utworu 'Answer Me' BOKKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-28
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-28
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz