Dominik Pajewski

23.12.2019 (14:36)

Olga Tokarczuk ma swoją figurkę Lego!O Oldze Tokarczuk mówi się cały czas i nic dziwnego. Nasza pisarka może pochwalić się nie tylko nagrodą Nobla, ale również własną figurką Lego.

O Oldze Tokarczuk mówi się cały czas i nic dziwnego, przyznanie Literackiej Nagrody Nobla jest wielkim wydarzeniem, które zapisało się wyraźnie na kartach historii. Teraz Olga Tokarczuk, będzie mogła pochwalić się tym, że posiada własną figurkę Lego. No i to nie jest żart.

OZZY WSPOMNIAŁ NAJGORSZY MOMENT SWOJEGO ŻYCIA W NOWYM KLIPIE [WIDEO]Olga Tokarczuk ma swoją figurkę Lego!

Figurkę, która przedstawia Olgę Tokarczuk stworzył Przemysław Staroń. Mężczyzna ma na koncie tworzenie swoich figurek, a prywatnie jest ogromnym pasjonatem LEGO oraz nauczycielem i wykładowcą. 

Figurka przedstawia noblistkę w stroju, który miała na sobie podczas ceremonii wręczenia Nagrody Nobla. O figurce dowiedziała się sama Tokarczuk, która pochwaliła się nią na Instagramie.


Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest.

PSY 3. W IMIĘ ZASAD - FINALNY TRAILER W SIECI! [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz