Anna Dziełak

12.12.2019 (15:24)

Ojciec ukarał córkę, przejmując jej Instagram na 2 tygodnie. To co zrobił z profilem jest świetne [FOTO]Rodzice i nastolatki nie mają łatwego życia. Konflikty utrudniają im wspólną koegzystencję, a kary czy fochy nie robią już specjalnie dużego wrażenia na nikim. Pewien ojciec postanowił spróbować czegoś nowego i przejął na dwa tygodnie media społecznościowe swojej córki. Nie odpisywał jednak jej kolegom, a... publikował zdjęcia.

Jesteś tatą, mamą, lub opiekunem nastolatka? Czasem może to wiązać się z prawdziwymi problemami. Kary od dawna nie są już w modzie i ciężko jest poradzić sobie z młodzieżą, która od lat ćwiczy jak obchodzić wszelkie zakazy. Ojciec tej dziewczyny, by poradzić sobie z jej zachowaniem i spowodować jego poprawę, musiał dostosować się do poziomu swojej córki. Na 2 tygodnie całkowicie przejął jej media społecznościowe. To co zrobił, może budzić sprzeczne opinie.

Ojciec przejął Instagram córki - to co zrobił może zaskoczyć! 

By dotrzeć do współczesnych nastolatek, niektórzy muszą przeskoczyć do ich świata. Tak zrobił ojciec Madelynn Sumpter, który przejął jej Instagram na dwa tygodnie. Publikował tam głównie swoje zdjęcia i oczywiście pochłoniętą nauką córkę. Większość z nich bawi i trzeba przyznać - są niesamowite. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać o samej Madelynn, której Instagram zyskał ogromną popularność dzięki zachowaniu taty. Czy zatem można uznać to za karę? A może dożyliśmy czasów, gdzie pokazanie w internecie zdjęcia z rodzicem jest problemem? Rozważając te kwestie, obejrzycie zdjęcia, które opublikowano na profilu 15-latki.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz