Daniel Wardziński

26.02.2014 (11:12)

Oasis Definitely Maybe - reedycja z nowymi utworami na 20-lecie premiery [VIDEO]Nowe piosenki Oasis to rzecz na którą czekają miliony fanów na całym świecie. Pojednania póki co nie ma, ale na reedycji Definitely Maybe ukażą się niepublikowane utwory.

Definitely Maybe rockowego zespołu Oasis to kultowy album dla wszystkich fanów brit-popu. W 2014 mija 20 lat od premiery. Z tej okazji skłócony zespół braci Gallagher postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i podzielić się z nimi nową muzyką Oasis. Dokładniej chodzi o niepublikowane dotąd piosenki, które znajdą się na reedycji albumu.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy na 2014 <<<

Reedycja Definitely Maybe ukaże się 19 maja. Wszystkie kawałki grupy z Manchesteru zostały zremasterowane i trafią na płytę w zupełnie nowej jakości. Poza tym na reedycję trafią niepublikowane utwory i rzadkie rarytasy. Na tegoroczny Record Store Day (19 kwietnia) zespół zapowiedział natomiast winylową reedycję ich singla Supersonic.
 
>>> LEGENDY ROCKA: Noel Gallagher zaprzecza reaktywacji <<<

Definitely Maybe będzie dostępne w kilku wersjach. Najbardziej okazale zapowiada się tzw. Deluxe Edition, gdzie na trzech płytach oprócz samego klasyka z 1994 zgromadzone będą niepublikowane i rzadkie utwory.  Album dostępny będzie też na winylu (+ cały materiał deluxe jako darmowy download), jako standardowe wydanie na jednym CD, a także tzw. Deluxe Box Set w którym znajduje się zarówno wydanie na kompaktach jak i winylowe.

Oasis - Supersonic

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz