Anita Karpińska

29.03.2014 (07:10)

NOWOŚCI MUZYCZNE MARZEC 2014: nowe piosenki rockowe - premiery marca 2014 [VIDEO]Nowości muzyczne 2014 w marcu to m.in nowe piosenki Luxtorpedy, Linkin Park czy Coldplay. Sprawdź premiery marca 2014 w zestawieniu rockowych nowości muzycznych.

Nowości muzyczne marca 2014 obfitują w nowe piosenki rockowych zespołów zarówno polskich jak i zagranicznych, stąd lista zestawiająca premiery marca 2014.

>>> Premiery wiosny 2014: lista rockowych płyt polskich

Luxtorpeda zaprezentowała w marcu kilka piosenek promujących płytę A Morał Tej Historii Mógłby Być Taki, Mimo Że Cukrowe, To Jednak Buraki. W tym teledysk Mambałaga, którego nie mogło zabraknąć w zestawieniu nowości muzycznych 2014. Nowa, trzecia już płyta grupy Luxtorpeda będzie mieć swoją premierę 1 kwietnia.

Luxtorpeda - Mambałaga:
Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel Chylińskiej - miał swoją premierę w marcu 2014. Numer jest znacznie ostrzejszy i bardziej rockowy, niż ostatnie dokonania Agnieszki z wydanej w 2009 roku płyty Modern Rocking.

Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie:
>>> Tracklista i szczegóły nowej płyty Panasewicza - Fotografie

Album Fotografie jest drugim solowym materiałem Janusza Panasewicza - po wydanym w 2008 krążku Panasewicz. Zapowiedzią płyty Fotografie a jednocześnie oczekiwaną nowością muzyczną 2014 w marcu był singiel Między Nami Nie Ma Już.

Panasewicz - Między Nami Nie Ma Już:
Coldplay - Magic to najnowszy singiel angielskiej formacji, a przy okazji jedna z nowości w NRD. Kawałek zapowiada nowy album Coldplay. Nie przypomina poprzednich dokonań zespołu czyli przebojów takich jak Clock, Atlas czy The Scientist, tym bardziej zasługuje na miano nowości muzycznej 2014.

Coldplay - Magic:Najnowsza piosenka zespołu Metallica - The Lords Of Summer. Zespół zagrał ją na pierwszym koncercie trasy po Ameryce Południowej - 16 marca 2014 w kolumbijskiej Bogocie.

Metallica - The Lords Of Summer:
Guilty All The Same - feat. Rakim to nowa piosenka Linkin Park. Pojawiła się w sieci w nocy z 5 na 6 marca 2014. Kawałek nagrany z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera i poety - Rakima zapowiada nową płytę, nad którą zespół obecnie pracuje. Chester Bennington, wokalista Linkin Park napisał na swoim Twitterze: Jeśli podoba się Wam GATS, to narobicie w gacie, kiedy usłyszycie nową płytę!

Linkin Park - Guilty All The Same - feat. Rakim LYRIC VIDEO:
>>> Szczegóły nowej płyty The Black Keys i kawałka Fever

Fever - nowy kawałek The Black Keys to już hit. Muzyczna nowość 2014 pochodzi z nowej płyty The Black Keys - Turn Blue, która trafi do sprzedaży 13 maja 2014.

The Black Keys - Fever:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz