Krzysztof Zawistowski

08.04.2014 (14:09)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Tool wraca do praca na nową płytą. Sprawdź, szczegóły nowego albumu Toola [VIDEO]Muzyczna nowość od Tool jeszcze w 2014? Jak czytamy na stronie internetowej formacji muzycy wrócili do pracy nad nową płytą Tool. Nowy album Tool może się ukazać jeszcze w tym roku. To byłaby pierwsza, nowa płyta Tool od ośmiu lat.

Na stronie internetowej zespołu pojawił się wpis informujący, że muzycy po powrocie z ostatniej mini trasy wrócili do tworzenia materiału na nowa płytę Tool.

>>> Nowy album Mastodon <<<

Nie pojawiły się żadne szczegóły dotyczące następcy 10,000 Days. Chociaż w przypadku amerykańskiej formacji i tak długiej przerwy sam fakt, że piszą jest już bardzo obiecujący.

- Wbrew temu, co myśleli niektórzy, że trasa tylko opóźni proces pisania nowego materiału - ze wszystkimi członkami zespołu w jednym miejscu razem na próbach, podczas jedzenie, etc. Spędzili mnóstwo czasu na eksperymentowaniu z nowymi dźwiękami, co może tylko przyspieszyć proces twórczy. I znowu szklanka koniaku jest do połowy pełna - czytamy na stronie internetowej Tool.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Studyjna dyskografię Tool zamyka album 10,000 z 2006 roku. Mamy nadzieje, że jeśli Tool wypuści nowość muzyczną w 204 roku, to będzie ona dorównywała poziomem poprzednim dokonaniom grupy, a szczególnie kultowemu Tool - Lateralus.

Tool - Sober

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz