Anna Skalik

25.04.2014 (17:03)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Sandra Nasić - wokalista Guano Apes wydała nowy singiel - Drowned In Destiny. [VIDEO]Nowe piosenki 2014: Drowned In Destiny to tytuł nowego solowego singla Sandry Nasić, wokalistki Guano Apes. Numer został właśnie opublikowany na YouTube. Już teraz możecie posłuchać go na EskaROCK.pl.

Wśród nowości muzycznych kwietnia 2014 znalazł się nowy singiel Sandry Nasić z Guano Apes, która od dłuższego już czasu prowadzi także karierę solową.

Nowy kawałek Sandry Nasić zatytułowany jest Drowned In Destiny. Jest to kolejny już solowy materiał wokalistki Guano Apes. Pierwsza płyta Sandry - The Signal - ukazała się w 2006. Teraz pracuje nad nowym materiałem, czego zwiastunem jest właśnie singiel.

>>> Nowości muzyczne 2014: nowy kawałek Marilyna Mansona w serialu Salem <<<

Przypomnijmy, że w 2005 zespół Guano Apes zawiesił swoją działalność. Wtedy też Sandra Nasić ogłosiła rozpoczęcie solowej kariery. W 2009 zespół zaczął grać ponownie, jednak Sandra cały czas tworzy także solowe projekty.

Na EskaROCK.pl prezentujemy Wam nowy singiel wokalistki - Drowned In Destiny.

>>> Nowości muzyczne 2014: nowy kawałek Slayer <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz