Krzysztof Zawistowski

08.04.2014 (11:47)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy singiel Lany Del Rey - West Cost z nowej płyty Ultraviolence [VIDEO]Nowy singiel Lany Del Rey będzie nosić tytuł West Coast. Lana Del Rey poprzez swojego Twittera zapowiedziała, że jej nowym singlem będzie nowa piosenka West Coast. Ostatnia nowość muzyczna 2014 od Lany Del Rey to Meet Me In The Pale Moonlight, który zostało opublikowane na początku kwietnia.
 

Lana Del Rey na swoim Twitterze ogłosiła, że jej nowy singiel będzie nosić tytuł West Coast. Nie wiadomo jednak, kiedy singiel się ukaże. West Coast to piosenka pochodząca z nowej płyty Lany Del Rey - Ultraviolence, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

>>> Rockowe koncerty 2014: Linkin Park, Metallica, Slayer, Iron Maiden, Soundgarden <<<

Według plotek Ultraviolence ma mieć premierę wiosną lub latem. Oficjalna data premiery nowej płyty Lany Del Rey nie została jednak ogłoszona, ani potwierdzona. Wokalistka nadal próbuje zgrywać tajemniczą i wraz ze swoim sztabem strzeże pilnie wszystkich informacji i przecieków na temat nowego albumu.

>>> Nowa piosenka Lany Del Rey <<<


Nie wiadomo, również kiedy nowy singiel Lany Del Rey - West Coast pojawi się w sieci i w sprzedaży. Artystka na pewno przygotowała coś specjalnego na premierę swojej nowego utworu. Na początku kwietnie do sieci trafiła nowa piosenka Lany Del Rey - Meet Me In The Pale Moonlight, jednak jak zapowiedziała wokalistka numer nie ukażę się na płycie, ponieważ powstał jeszcze przed sesją nagraniową do Born To Die.

Lana Del Rey - Summertime Sadness

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz