Anna Skalik

14.04.2014 (10:45)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: nowy klip Piersi z płyty Piersi I Przyjaciele 2. Zobacz video do numeru Komornik. [VIDEO]Zespół Piersi opublikował w Sieci swój nowy teledysk. Klip do numeru Komornik z płyty piersi I Przyjaciele 2 został umieszczony w serwisie YouTube 6 kwietnia 2014. Zobacz nowy klip Piersi i posłuchaj numeru Komornik. Lepszy od klipu do Bałkanicy?

Nowy klip Piersi - zespół opublikował w Sieci kolejne video z płyty Piersi I Przyjaciele 2. Teledysk powstał do numeru Komornik. Już teraz możecie zobaczyć go na EskROCK.pl.

Klip został prawie w całości utrzymany w czarno-białej konwencji a przez chwilę można w nim usłyszeć urywek Bałkanicy. W teledysku pojawiają się m.in. członkowie zespołu - w tym oczywiście wokalista Adam Asanov. Rolę żony gra modelka Ruti Maria Łozowska. Teledysk został zrealizowany przez Lion Film.

>>> Twoja Twarz Brzmi znajomo - Paulla jako Dolores z The Cranberries <<<

Czy teledysk do numeru Komornik spodoba się fanom zespołu? Sama piosenka wydaje się być całkiem życiowa. Czy klip do niej pasuje? Oceńcie sami.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz