Krzysztof Zawistowski

24.04.2014 (13:12)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy kawałek Slayer - Implode. Nowy numer Slayera do ściągnięcia [VIDEO]Nowy kawałek Slayer - Implode do ściągnięcia z oficjalnej strony zespołu. Slayer - Implode to pierwszy nowy numer z zapowiedzianej na ten rok nowej płyty Slayera. Posłuchaj nowego kawałka Slayer - Implode Na EskaROCK.pl!
 

Po raz pierwszy fani zespołu usłyszeli nowy kawałek Slayer - Implode podczas koncertu na rozdaniu Golden Gods Awards. Dzisiaj o 5:18 rano czasu polskiego Revolver Magazine wrzucił tweeta:
Dzisiaj rano oficjalny fanklub Slayera Slaytanic Wehrmacht przesłał członkom maila z linkiem do ściągnięcia. Slayer - Implode można ściągnąć TUTAJ.

>>> Nowy kawałek Slayer - Implode <<<

Nowy kawałek Slayer - Implode trafi na nowy album Slayer. Nowa płyta amerykańskiej legendy thrashu nie ma jeszcze tytułu, ani daty premiery. Implode to pierwszy ujawniony utwór z nowego albumu Slayera. Krążek został zapowiedziany na 2014 rok.

>>> Rockowe koncerty 2014: Najlepsze rockowe gigi 2014! <<<

W Polsce Slayer zagra 24.06. razem z Iron Maiden i Ghost na Inea Stadion w Poznaniu. Bilet na koncert Slayera w Polsce 2014 są cały czas dostępne!

Slayer - Implode


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz