Anna Skalik

25.04.2014 (10:37)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Marilyn Manson - nowy kawałek Cupid Carries A Gun tematem muzycznym serialu Salem. [VIDEO]Opublikowano zwiastun serialu Salem z piosenką Marilyna Mansona - Cupid Carries A Gun. Numer ten jest przewodnim motywem muzycznym amerykańskiej produkcji a pochodzi z nadchodzącej płyty Mansona. Posłuchaj numeru na EskaROCK.pl.

W Sieci pojawił się kawałek Cupid Carries A Gun jest tematem przewodnim amerykańskiego serialu Salem, którego jeszcze w kwietniu 2014.

Nowa piosenka Mansona Cupid Carries A Gun pochodzi z płyty, nad którą zespół właśnie pracuje. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się nowy album, jednak już na początku 2014 muzyk zdradził niektóre szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

>>> Nowości muzyczne 2014: nowy kawałek Slayer <<<

W styczniu 2014 dowiedzieliśmy się m.in., że nowa płyta Marilyna Mansona będzie nieobliczalna. Kiedy premiera płyty? Tego jeszcze nie wiadomo.

Ostatni album Marilyn Manson wydał w 2012. Była to płyta Born Villain, na której znalazło się 15 kawałków. Krążek promował singiel No Reflection.

>>> Iron Maiden w Polsce <<<

Poniżej prezentujemy Wam krótki zwiastun nowej płyty Mansona, w postaci kawałka Cupid Carries A Gun z serialu Salem. niestety jest to krótki fragment piosenki, ale i tak jest to gratka dla fanów muzyki Mansona.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz