Anna Skalik

18.04.2014 (10:34)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Kult wydał nowy klip - do numeru Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele. [VIDEO]Kult wydal nowy klip: do numeru Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele, pochodzącego z ostatniej płyty zespołu Kazika Staszewskiego - Prosto. Zobacz nowe video Kult.

Zespół Kult zaprezentował swój nowy teledysk. Klip powstał do numeru Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele. Video zostało opublikowane na YouTube oraz na Facebooku. Już teraz możesz zobaczyć je na EskaROCK.pl.

Numer Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele pochodzi z płyty Prosto - ostatniego albumu zespołu Kazika Staszewskiego.

>>> Arcade Fire - Aaron Paul, gwiazda Breaking Bad na koncercie AF <<<

Płyta Kult - Prosto - miała swoją premierę w maju 2013. Co ciekawe, jest to szesnasty album Kult, a na płycie znalazło się właśnie 16 kawałków. Krążek promował m.in. singiel Układ Zamknięty.

Przypomnijmy, że Kult zagra na Jarocin Festiwalu 2014, który odbędzie się już 18-20 lipca 2014.

>>> Jared Leto odebrał MTV Movie Award <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz