Anna Skalik

28.03.2014 (12:15)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Dawid Podsiadło zapowiada nowy kawałek? Zobacz, co zaprezentował [VIDEO]Dawid Podsiadło zaprezentował na Facebooku zapowiedź nowego numeru. Zaledwie kilkunastosekundowa zapowiedź bardzo ucieszyła fanów młodego wokalisty. Zobacz krótki zwiastun nowego materiału Dawida. Kiedy premiera nowej piosenki?

Na facebookowym profilu Dawida Podsiadło pojawił się krótki filmik, prezentujący nowy materiał, przy którym pracował Dawid. Młody artysta zdradził, że przy realizacji numeru współpracował z ekipą z zagranicy. Zobaczcie, cały wpis Dawida.

- Mam dla Was 15 sekund najnowszego kawałka, przy którym miałem okazję współpracować ze wspaniałymi ludźmi nie tylko z naszego wspaniałego kraju. Dla poszukujących: więcej informacji znajdziecie w środku tego filmiku. Dla nie poszukujących: wszystkie informacje, których potrzebujecie na temat tego projektu będą upublicznione już niedługo. Mam nadzieję, że podsycam ciekawość, dajcie znać co sądzicie o zapowiedzi.

>>> Rockowe covery: wyjdzie płyta z przeróbkami numerów Florence And The Machine <<<

Co widać w krótkim zwiastunie? Po prostu literki, z których można utworzyć kilka wyrazów. Przekonajcie się sami i sprawdźcie, co dokładnie przedstawia filmik zamieszczony przez Dawida.

Niestety żadne szczegóły nie są znane, choć jak wspomniał Dawid, już niebawem pojawi się więcej informacji na temat nowego kawałka. Fani już zastanawiają się, co to za numer i kiedy nowa piosenka Dawida Podsiadło zostanie zaprezentowana w całości.

>>> The Rolling Stones w Polsce - koncert oprotestowany przez ZZM RP <<<
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz