Anna Skalik

24.03.2014 (11:53)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay zagrał materiał z płyty Ghost Stories. Posłuchajcie nowych numerów. [VIDEO]Coldplay zagrał koncert dla 800 fanów i zaprezentował materiał z nadchodzącej płyty Ghost Stories. Premiera albumu 19 maja 2014 a nowe piosenki Coldplay już teraz prezentujemy Wam na EskaROCK.pl.

Nowy album Coldplay  - Ghost Stories - usłyszeli fani tego zespołu, którzy wzięli udział w niewielkim koncercie w Los Angeles. Zaledwie dla 800 wielbicieli zespół zagrał cały materiał z nadchodzącego krążka.

Koncert Coldplay w LA, podczas którego zaprezentowali materiał z nowej płyty Ghost Stories, odbył się 21 marca 2014. Imprezę zorganizowano na potrzeby realizacji materiału DVD, który znajdzie się na nadchodzącej płycie Coldplay.

>>> Foo Fighters w Polsce? <<<

Kilka numerów z Ghost Stories zespół zaprezentował już wcześniej, podczas festiwalu iTunes, gdzie grał także m.in. zespól Imagine Dragons.

Na EskaROCK.pl prezentujemy Wam dwie nowe piosenki Coldplay - Always In My Head i Another's Arms - oraz znany już singiel Magic, którego premiera odbyła się w pierwszych dniach marca 2014.

>>> Przystanek Woodstock 2014: kto zagra? <<<

Coldplay - Always In My HeadColdplay -
Another's ArmsColdplay - MagicESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz