Anna Skalik

14.04.2014 (11:12)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay – singiel Magic do ściągnięcia przy pre-orderze płyty Ghost Stories. [VIDEO]Nowy singiel Coldplay z płyty Ghost Stories - Magic - do natychmiastowego ściągnięcia. Sprawdź, kto może pobrać krążek i dowiedz się szczegółów.

Coldplay udostępnił swój nowy singiel Magic do ściągnięcia za pomocą iTunes. Warunkiem jest zamówienie w pre-orderze nadchodzącej płyty zespołu Ghost Stories.

Każdy, kto już teraz zamówi płytę, będzie mógł niezwłocznie pobrać singiel Magic. Jak widać, udostępnianie numerów do pobrania w Sieci stało się już częstą praktyką. Możliwość pobrania singla za darmo przy zamawianiu płyty jest całkiem dobrym sposobem na promocję.

>>> Coldplay zagrał materiał z płyty Ghost Stories <<<

Nowa płyta Coldplay - Ghost Stories
ukaże się już 19 maja, choć całość materiału została zaprezentowana publiczności już wcześniej - m.in. podczas niewielkiego koncertu w LA pod koniec marca.

Zespół zagrał wtedy całą nową płytę przed zaledwie 800-osobową publiką. Wcześniej w Sieci znalazły się już także dwie inne piosenki z nadchodzącego krążka: Always In My Head i Another's Arms.

>>> Przystanek Woodstock 2014 - kto zagra? <<<

Coldplay - Magic


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz