Anna Skalik

28.04.2014 (10:17)

Nowa płyta Linkin Park – The Hunting Party. Znamy tracklistę krążka. [VIDEO]Znamy tracklistę nowej płyty Linkin Park - The Hunting Party. Premiera krążka już 17 czerwca 2014, a jeszcze 5.06. Linkin Park zagrają koncert w Polsce. Sprawdź szczegóły płyty.

Nowa płyta Linkin Park - The Hunting Party. Znamy tracklistę krążka. Sprawdźcie, jakie numery będą na nadchodzącej płycie. Kiedy premiera The Hunting Party? Krążek ukaże się 17 czerwca.

Wygląda na to, że znamy już wszystkie szczegóły nowej płyty Linkin Park: mamy okładkę i tytuł, a teraz poznaliśmy spis kawałków z tego albumu.

>>> Nowa płyta Linkin Park - The Hunting Party <<<

Tracklista The Hunting Party:

1 - Keys To The Kingdom
2 - All For Nothing (feat. Page Hamilton)
3 - Guilty All The Same (feat. Rakim)
4 - The Summoning
5 - War
6 - Wastelands
7 - Until It's Gone
8 - Rebellion (feat. Daron Malakian)
9 - Mark The Graves
10 - Drawbar (feat. Tom Morello)
11 - Final Masquerade
12 - A Line In The Sand


>>> Linkin Park w Polsce - bilety na koncert. Ile kosztują? <<<

Koncert Linkin Park w Polsce już 5 czerwca 2014. Bilety są nadal dostępne. To dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie kupili wejściówek.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz