Daniel Wardziński

19.05.2014 (11:41)

NOWA PŁYTA Linkin Park - Mike Shinoda zdradza szczegóły nadchodzącego albumu [VIDEO]Linkin Park wrócą z nową płytą w 2014. Dla fanów to kolejna świetna wiadomość po potwierdzeniu koncertu w Polsce. Czy we Wrocławiu usłyszymy kawałki z nowego albumu? Nowa płyta ukaże się w 2014 roku.

Linkin Park wyda nowy album w 2014 roku. To kolejna po potwierdzeniu koncertu w Polsce 5 czerwca znakomita wiadomość dla fanów zespołu. O pracach nad nową płytą na swojej stronie poinformował Mike Shinoda. Czy kawałki z sesji do nowego albumu usłyszymy na koncercie Linkin Park w Polsce? 5.06.2014 to data znacznie bliżej premiery albumu, więc wydaje się to prawdopodobne. Co o płycie powiedział Mike?

>>> Nowa płyta Linkin Park - znamy tracklistę i okładkę Hunting Party [AKTUALIZACJA]<<
Mike Shinoda napisał, że prace nad nową płytą, której tytułu nie zdradził są na zaawansowanym etapie.
- Jak wiedzą fani Linkin Park, brzmienie naszych albumów, przeważnie jest odmienne od poprzednich wydawnictw. Nowa płyta nie będzie wyjątkiem. Brzmienie albumu zmienia się, więc próba opisywania go na tym etapie byłaby głupia. Gdybym napisał coś o kawałku X, pewnie zmienilibyśmy go i w przeciągu tygodnia brzmiałby już zupełnie inaczej. To, co mogę wam powiedzieć, to że czuję się zainspirowany. Wszyscy się tak czujemy.

>>> LINKIN PARK W POLSCE: koncert 5.06 we Wrocławiu potwierdzony <<<

Raper Linkin Park pisząc o nowej płycie zwrócił też uwagę na to, że zespół poszukuje zupełnie nowych rozwiązań:
- Po pierwsze nie pracujemy już w tym samym studio. Wszystkie nasze poprzednie albumy (oprócz MTM) były nagrane w tym samym studio, ten nie będzie. Wszystkie zrobiliśmy z producentem, a ten produkujemy sami. Zazwyczaj pisaliśmy w zorganizowany sposób i nagrywaliśmy to na komputery, teraz opieramy się na eksperymentach i luźnym jammowaniu, a nawet nagrywamy tracki na taśmy zamiast od razu rejestrować wszystko cyfrowo.

Jeden z członków Linkin Park napisał też, że bardzo chcieliby wydać album latem, co jeszcze bardziej zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się premierowego materiału na koncercie we Wrocławiu. Intensywne prace nad nowym albumem Linkin Park mogą też w pewien sposób wyjaśnić ostatnie anulowanie koncertów Stone Temple Pilots - drugiego zespołu frontmana Linkin Park - Chestera Benningtona.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz