Anna Skalik

19.06.2015 (10:02)

Nothing But Thieves - Trip Switch: posłuchaj nowego kawałka na EskaROCK.pl! [VIDEO]Brytyjski zespół Nothing But Thieves opublikował numer zapowiadający ich najnowszą płytę. Numeru Trip Switch możecie posłuchać na EskaROCK.pl.

Trip Switch - nowy numer Nothing But Thieves, zapowiadający ich debiutancki album, został opublikowany w Sieci. Na razie mamy liryc video, ale najpewniej już wkrótce spodziewać się można teledysku. Nowy numer prezentujemy Wam poniżej. Na Facebooku zespół opublikował też grafikę - prawdopodobnie jest to okładka singla, którym będzie Trip Switch.

Już w poniedziałek 22 czerwca 2015 Nothing But Thieves zagrają w Poznaniu, w klubie Pod Minogą. Dzień później, we wtorek 23.06. wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce. Radio EskaROCK jest patronem warszawskiego koncertu zespołu.

>>> Iron Maiden - kiedy nowa płyta? Data premiery, okładka i tracklista The Book Of Souls <<<


Zespół Nothing But Thieves po raz pierwszy wystąpił w Polsce jako support Gerarda Waya. Grupa spotkała się ze świetnym przyjęciem publiczności. Nic dziwnego, że wraca do nas na kolejny występ. NBT mają na swoim koncie dwie EP-ki oraz kilka singli. Nadchodzący album będzie ich pierwszym pełnym studyjnym krążkiem. Póki co szczegóły płyty są nieznane.

>>> Polsat Boxing Night 2015: kiedy gala z walką Saleta vs Adamek? <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz