Dominik Pajewski

07.04.2020 (09:18)

Niepublikowany numer z Chesterem Benningtonem trafił do sieciOd śmierci Chestera Benningtona minęło już trochę czasu, jednak w archiwach nadal znajdują się niepublikowane utwory z udziałem wokalisty. Jeden z nich właśnie trafił do sieci.

Od śmierci wokalisty Linkin Park minęło trochę czasu, jednak okazuje się, że w archiwach nadal pozostają niepublikowane numery, w których możemy usłyszeć głos Chestera. Zespół Grey Daze, w którym Bennington śpiewał w latach 90-tych, podzielił się niepublikowaną wcześniej produkcją.

DLACZEGO JOHN BONHAM BYŁ WYRZUCANY Z ZESPOŁÓW? TONY IOMMI SZYBKO TO WYJAŚNIŁNiepublikowany numer z Chesterem Benningtonem trafił do sieci

Na kilka miesięcy przed śmiercią, Chester pracował ze swoim pierwszym zespołem nad nową płytą.

Jak powiedział Sean Dowdell:

Postanowiliśmy wybrać utwory ze starszych płyt i nagrać je tak, jak powinny zostać nagrane w latach 90. W lutym 2017 zaczęliśmy nagrywać, a w czerwcu z Chesterem zapowiedzieliśmy powrót na jesień. Niestety, jak wszyscy wiemy, nie doszło do niego.

Album ,,Amends'', ma ukazać się 26 czerwca, jednym z promujących go utworów jest właśnie kompozycja ,,Sometimes'':METALLICA TOWARZYSZYŁA ZAPAŚNIKOWI PRZY WYJŚCIU NA RING. KTÓRY NUMER WYBRAŁ? [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz