Dominik Pajewski

08.06.2020 (11:18)

Nie ma nowej płyty RATM, ale Zack De La Rocha dograł się na album popularnych raperówPo tym jak Rage Against The Machine ogłosili reaktywację i trasę koncertową, wiele osób czeka na jakiś nowy numer. Jak widać, na nowy materiał RATM trzeba będzie poczekać, jednak Zack De La Rocha nie zamierza siedzieć bezczynnie. Wokalista dograł się na album popularnych raperów.

Rage Against The Machine powrócili i teraz pozostaje tylko czekać na nowy utwór, który być może zostanie zagrany na przełożonej na 2021 rok trasie koncertowej. Zanim to się stanie, fani RATM mogą usłyszeć Zacka De La Rochę na albumie popularnych raperów.

PEARL JAM OPUBLIKOWALI PO 28 LATACH, NIEOCENZUROWANĄ WERSJĘ KLIPU ''JEREMY''


Zack De La Rocha wystąpił gościnnie na albumie popularnych raperów

Nowego numeru RATM nie widać na horyzoncie, jednak Zack De La Rocha nie siedzi bezczynnie! Wokalista udzielił się gościnnie na krążku Run The Jewels, w utworze, w którym również pojawił się Pharrell Williams. Posłuchajcie, jak Zack wypadł w gościnnej zwrotce:Warto też dodać, że na albumie, jako gość pojawił się Josh Homme z Queens of the Stone Age, który współdzieli numer z legendą soulu Mavis Staples.

Rage Against The Machine przełożyli trasę na 2021 rok. Co z koncertem w Polsce?

RATM przełożyli trasę na 2021 rok, jednak nie wiadomo dokładnie, na jaką datę zostanie przełożony koncert w Polsce. Nie powiedziano też, że na 100% koncert w naszym kraju się odbędzie. Warto obserwować social media Live Nation Polska.

JOHN DOLMAYAN O NOWEJ PŁYCIE SOAD: MÓJ ZESPÓŁ JEST GŁUPI!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz