Dominik Pajewski

25.11.2019 (12:10)

Nergal ponownie stanie przed sądem! Artyście grozi więzienieNergal ponownie ma kłopoty, które mogą skończyć się dla niego bardzo źle. Artysta ponownie stanie przed sądem, a wszystko to przez grafikę, która promowała trasę koncertową Behemotha.

Nergal lubi szokować i wywoływać kontrowersje, jednak często tego typu zagrania, mogą skończyć się dla niego bardzo negatywnie. Artysta przekonał się o tym ostatnio, ponieważ powrócił temat plakatu Behemotha, który promował trasę 'Rzeczpospolita Niewierna'.

NAJLEPSZY KONCERT 2019 ROKU WYBRANY! POLACY BYLI JEDNOMYŚLNINergal ponownie stanie przed sądem! Artyście grozi więzienie

Jak podał serwis Polskatimes.pl, prokuratura uznała, że sprawa plakatu Behemotha powinna zostać rozpatrzona przez sąd jeszcze raz.

Okazuje się, że wydano zgodę na ponowny proces, przy czym zarządzono, aby sięgnąć po opinie biegłych ekspertów. Według specjalistów, plakat znieważa godło Rzeczpospolitej Polskiej, a przed sądem ponownie stanie Nergal i osoba odpowiedzialna za plakat. Artystom grozi kara ograniczenia wolności lub pozbawienie wolności na rok.

WELCOME TO THE JUNGLE PO NIEMIECKU. ANTHONY VINCENT POSTANOWIŁ PRZEROBIĆ PIOSENKĘ, NA STYL RAMMSTEIN [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz