Dominik Pajewski

06.11.2019 (15:25)

Nazwano ją 'Whitney Houston z Polski'. Alicja Szemplińska oczarowała jury w Voice of Poland [WIDEO]Co jakiś czas w programach typu talent show, pojawiają się prawdziwe talenty, obok których ciężko przejść obojętnie.Do tej grupy z pewnością należy Alicja Szemplińska, która dosłownie oczarowała jury.

W programach typu talent show, pojawiali się między innymi Dawid Podsiadło, Monika Brodka czy Daria Zawiałow. Oczywiście, dziś są to gwiazdy, które rozpoznaje w naszym kraju prawie każdy i warto wspomnieć, że w programie różnie im się wiodło. Z pewnością dobrze idzie Alicji Szemplińskiej, którą okrzyknięto 'Polską Whitey Houston'.

MUNIEK STASZCZYK - OŁÓW. KLIP PROMUJĄCY FILM 'JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM' W SIECI


Nazwano ją 'Whitney Houston z Polski'. Alicja Szemplińska oczarowało jury w Voice of Poland [WIDEO]

Alicja wykonała w ostatnim odcinku utwór 'Get Here' Olety Adams, będąc na etapie nokautów. Wiele osób przewiduje, że dziewczyna zwycięży, jednak do finału jeszcze pozostało trochę czasu. 17-latka oczarowała jury oraz widzów programu, którzy bez dwóch zdań uważają Alicję za następczynie Whitney Houston. Posłuchajcie sami:


KIRK HAMMETT TWIERDZI, ŻE JEGO POMYSŁY SĄ BLOKOWANE W METALLICE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz