Dominik Pajewski

11.12.2019 (11:45)

Najważniejszy metalowy artysta dekady wybrany. Kto został wyróżniony?Jest wielu muzyków i wiele zespołów metalowych, które pasują do miana 'Najważniejszego artysty dekady'. Serwis Loudwire postanowił wytypować najważniejszego artystę dekady i ten wybór może być dla niektórych zaskoczeniem.

Koniec roku to czas podsumowań i różnych rankingów, które pokazują kto był najlepszy w danym roku, kto osiągnął najwięcej lub wzbudzał największe zainteresowanie. Serwis Loudwire postanowił wytypować najważniejszego artystę dekady. Wybór może być dla niektórych osób zaskoczeniem.
 

SYSTEM OF A DOWN WYDANIE NIEPUBLIKOWANE UTWORY. SERJ TANKIAN JEST ZANajważniejszy metalowy artysta dekady wybrany. Kto został wyróżniony?

Jeżeli spodziewacie się nazw typu Metallica, Rammstein czy Black Sabbath, to będziecie zaskoczeni, chociaż wybór zespołu nie jest aż tak dziwny. Według Loudwire, 'Najważniejszym metalowym artystą dekady' jest zespół Ghost. Co za tym idzie, 'Najważniejszym artystą metalowym dekady' został Tobias Forge, czyli lider formacji. Serwis podkreślił, że za wyborem stoi fakt, że zespół niesamowicie szybko się rozwinął i zdobył rzesze wiernych fanów.

NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz