Krzysztof Zawistowski

08.04.2014 (16:22)

NAJLEPSZE ROCKOWE PIOSENKI: Bruce Springsteen gra Van Halen - Jump. Legenda rocka gra legendę rocka [VIDEO]Legenda Rocka Bruce Springsteen upodobał sobie covery. Do swojego repertuaru dołączył kolejny Jump Van Halen. Nowy album Brusa Springsteena - High Hopes składa się niemal z samych coverów, w tym auto-coverów. Van Halen - Jump będzie służyło legendzie rocka jako intro do koncertów.

Coverowanie, nawet przez marki już uznane na scenie i legendy rocka, innych zespołów, czy wykonawców, to coraz bardziej popularny trend. Covery robią wszyscy. Nawet Iron Maiden od lat zaczyna swoje koncerty od nagrania numer UFO - Doctor, Doctor. Nie ma koncertu Black Label Society i Zakka Wylde'a bez coveru Black Sabbath. Nawet najwięksi grają cover, przykładem są słynne covery Easy Commodores w wykonaniu Faith No More i Hurt NIN w wykonaniu giganta country Johnny'ego Casha

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Ostatnio covery upodobała sobie legenda rocka Bruce Springsteen. Ostatnia płyta Brusa Springsteen - High Hopes jest cała wypełniona coverami i auto-coverami. Legendarny gitarzysta wykonuje je również na koncertach. Ostatnio do swojego repertuaru, w formie koncertowego otwieracza, dołączył Jump Van Halen.

>>> Bruce Spingsteen w Polsce? <<<


Miło posłuchać gdy legenda rocka z prawie 50-letnim stażem coveruje inną legendę rocka, która na scenie jest trochę krócej.

Bruce Springsteen - Jump (Van Halen Cover)

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz