Dominik Pajewski

23.12.2019 (08:48)

Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?Gdy nadchodzą święta, pewne jest, że gdzieś usłyszymy zawodzącego George'a Michaela, który śpiewa o ostatnich świętach. Okazuje się, że to nie ten numer zarabia najwięcej pieniędzy w okresie świątecznym. Kto go przebija?

Gdy przychodzi czas świąt, pewnym jest to, że gdzieś usłyszymy numer 'Last Christmas', który będzie nam towarzyszył nawet chwilę po świętach. Bez dwóch zdań, kompozycja grupy Wham! to z pewnością jeden ze świątecznych szlagierów, jednak nie najlepiej zarabiający. Kto przebija śpiewającego George'a Michaela?


DZIADEK PODBIJA TIK TOKA, NAŚLADUJĄC ODGŁOSY ZWIERZĄT I POSTACI ZE STAR WARS


Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?

Okazuje się, że utwór George'a Michaela wcale nie zarabia najwięcej pieniędzy w okresie świątecznym. Numerem, który zgarnia najwięcej kasy jest grupa Slade! Piosenka 'Merry Xmas Everybody', zarabia rocznie milion funtów! Jak widać, nie samym 'Last Christmas' człowiek żyje.BABY YODA WŁĄCZA LINKIN PARK, SYSTEM OF A DOWN I METALLIKĘ. ZABAWNE PRZERÓBKI W SIECI [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz