Dominik Pajewski

31.03.2020 (09:30)

Na okładce książki Nicka Cave'a, znajdzie się obraz polskiej artystkiNick Cave wiele razy zaskakiwał swoich fanów, jednak ta wiadomość może być miłym zaskoczeniem dla fanów w naszym kraju. Na okładce książki artysty, znajdzie się obraz polskiej artystki!

Nick Cave jest jednym z tych artystów, którzy potrafią cały czas zaskakiwać swoimi dokonaniami. Z pewnością, fani w naszym kraju poczują się mocno zaskoczeni, ponieważ okładkę nowej książki artysty, ozdobi obraz polskiej malarki.

JAK OZZY PRZECHODZI KWARANTANNĘ? W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE


Na okładce książku Nicka Cave'a, znajdzie się obraz polskiej artystki

Okładkę książki ,,The Complete Lyrics 1978-2020'' Nicka Cave'a, ozdobi obraz Aleksandry Waliszewskiej, pod tytułem ,,Urok polskich gór''. Cave od lat współpracuje z polską artystką i dba o to, by jak najwięcej osób zobaczyło jej dzieła.

Jak wskazuje nazwa wydawnictwa, będzie to zbiór tekstów artysty, jednak nie wiadomo, czy ukaże się on na polskim rynku.

BRIAN MAY UCZY JAK GRAĆ SOLÓWKĘ DO ,,BOHEMIAN RHAPSODY''. TO IDEALNY SPOSÓB, BY SIĘ NIE NUDZIĆ W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz