Dominik Pajewski

27.01.2020 (10:30)

Muzycy SOAD, RATM i A7X połączyli siły, by nagrać cover RadioheadO tym projekcie mówiło się od dawna i w końcu John Dolmayan dotrzymał słowa. W sieci pojawił się pierwszy singiel projektu These Grey Men, który coveruje znane piosenki.

Gdy SOAD cały czas przekładają prace nad nowym albumem, John Dolmayan postanowił w końcu wystartować ze swoim projektem. These Grey Men to coś w rodzaju coverbandu pełnego znanych artystów. Muzycy coverują znane piosenki, dodając im czegoś absolutnie wyjątkowego ze swojego stylu. Pierwszym singlem jest cover Radiohead.

5- LETNI FAN SLIPKNOTA, KTÓRY NAŚLADOWAŁ PERKUSISTĘ, SAM ŚWIETNIE GRA NA BĘBNACH [WIDEO]


Muzycy SOAD, RATM i A7X połączyli siły, by nagrać cover Radiohead

Pierwsza piosenka, która promuje projekt to 'Street Spirit' Radiohead, a w specjalnym nagraniu udzielili się: Tom Morello z Rage Against The Machine i Matt Shadows z Avenged Sevenfold.

John Dolmayan tak opisał piosenkę:

To szczególnie poruszająca piosenka. Zawsze budziła we mnie wyobrażenia, że jestem sam w pokoju, za oknem pada, a dziewczyna właśnie mnie rzuciła. Słuchając jej zawsze zastanawiałem się, co by było, gdyby bębny wchodziły wcześniej, albo jak zagrałby ją John Bonham.Tak wygląda tracklista płyty:

Hung Up” (mashup piosenki Madonny z “Ohio” by Crosby, Stills, Nash & Young)
“Street Spirit” (Radiohead)
“Beautiful Thieves” (AFI)
“Road To Nowhere” (Talking Heads)
“Rock Bottom” (Eminem)
“Runaway” (Del Shannon)
“Starman” (David Bowie)
“What You Know” (Two Door Cinema Club)

Warto dodać, że na albumie znajdzie się także wspólny numer z Serjem Tankianem. Z kolei System Of A Down przyjadą do Polski 30 czerwca 2020. Zespół wystąpi w TAURON Arenie w Krakowie i warto pośpieszyć się z kupnem biletów, ponieważ zainteresowanie jest ogromne.

WIEDŹMIN - JASKIER I YENNEFER PRÓBUJĄ 'POLSKICH ELIKSIRÓW'. POLUBILI WÓDKĘ Z PIEPRZEM I SOK Z OGÓRKÓW?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-02-17
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Muzycy System Of A Down nagrali cover Davida Bowiego. Serj Tankian pojawił się na wokalu

  2020-02-17
  Status System Of A Down nie zmienia się od lat i na nowy album nie ma raczej co liczyć. W tym czasie, artyści angażują się w swoje solowe projekty, a jednym z nich jest These Grey Men Johna Dolmayana, gdzie pojawił się gościnnie Serj Tankian.
 • Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

  2020-02-17
  Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?
 • Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

  2020-02-17
  Ceny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.
 • P.O.D. w Warszawie 2020 - BILETY i DATA koncertu

  2020-02-17
  P.O.D. wracają do koncert, by zagrać jedyny raz w Warszawie. Gdzie wystąpi zespół, jaka jest cena biletów? Wszystkie informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath udzieliła wywiadu. Co robi obecnie?

  2020-02-17
  Niedawno debiutancki album Black Sabbath obchodził 50. urodziny. Była to świetna okazja do tego, by powspominać czasy nagrań płyty oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Ujawniono również, co robi obecnie tajemnicza kobieta z okładki albumu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz