Dominik Pajewski

22.06.2020 (15:04)

MUSHROOMHEAD ujawnia materiał zza kulis z planu teledysku do utworu "Seen It All"Zespół MUSHROOMHEAD powrócił w niesamowitym stylu, właśnie ukazał się najnowszy, ósmy już w dorobku pełnowymiarowy krążek kapeli, “A Wonderful Life”.

Na albumie wydanym nakładem Napalm Records, formacja wzmacnia swoje charakterystyczne brzmienie i jednocześnie wchodzi w nową dla siebie erę.  
 
Dziś, po wydaniu postapokaliptycznego teledysku do utworu “The Heresy” oraz klipu do pierwszego singla z płyty, “Seen It All”, który obejrzano już ponad 1,3mln razy, Mushroomhead ujawnia specjalną prezentację dla swoich oddanych fanów. Skinny, perkusista formacji stworzył specjalny filmik, który pokazuje zespół i ekipę przy pracy nad klipem do utworu “Seen It All”. Materiał zza kulis można zobaczyć tutaj. 

GORGONZOLLA - TRZECI SINGIEL Z ALBUMU "KONSUMPCJA". DO SIECI TRAFIŁ KLIP DO UTWORU 'ZAGUBIENI'


 
Płytę, która dostępna jest w kilku atrakcyjnych formatach, charakteryzuje wyrazista produkcja, za którą odpowiedzialny jest bębniarz formacji, Skinny, a nad miksem całości czuwał Matt Wallace (Faith No More, 3 Doors Down), znany też fanom z płyty “XIII”
 
Album “A Wonderful Life” otwiera złowieszczy chór w “A Requiem For Tomorrow” i płynnie przechodzi w inspirowany metalem industrialnym rytmiczny cios zestawiony z melodyjnym, syntezatorowym refrenem. Kolejne kompozycje to mocne, wpadające w ucho kawałki jak “Seen It All”  czy zabarwiony politycznie “The Heresy” oraz “Carry On”, w których to kompozycjach w pełni    objawia się nowa wokalistka Ms. Jackie oraz długoletni gardłowy kapeli, J Mann, z dodatkowym wmocnieniem w tej ostatniej kompozycji w osobie wokalisty Mr. Rauckhorsta. Takie utwory jak “What A Shame”, “I Am The One” czy “Madness Within” okażą się prawdziwa gratką dla nowych, jak i zagorzałych fanów Mushroomhead.

“A Wonderful Life” podkreśla pozycję zespołu na scenie muzycznej, jako jednej z najbardziej konsekwentnych grup w kategorii cięższego brzmienia. 
 

ARKADIUSZ JAKUBIK POWRACA Z NOWYM KLIPEM, KTÓRY WYREŻYSEROWAŁ WOJCIECH SMARZOWSKI [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz