Dominik Pajewski

14.10.2019 (10:55)

Mural z twarzą Kory został zdewastowany!Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...

Dzięki specjalnej akcji Kobiety Na Mury, podobizna Kory wylądowała na jednym z budynków w centrum Warszawy. Podobiznę zmarłej w lipcu 2018 wokalistki, można podziwiać od stycznia 2019, przy ulicy Nowy świat 18/20. Co ciekawe, mural jest tak stworzony i osadzony w przestrzeni miejskiej w taki sposób, by zmieniał się razem z porami roku. Niestety, komuś mocno przeszkadzało dzieło sztuki...

SWETER KURTA COBAINA, KTÓRY NIGDY NIE BYŁ PRANY ZOSTAŁ ZNOWU WYSTAWIONY NA AUKCJĘ ZA GIGANTYCZNE PIENIĄDZEMural z twarzą Kory został zdewastowany!

11 października zauważono, że mural przedstawiający Korę, został zdewastowany. Nad ustami wokalistki pojawił się bohomaz, który szpeci bardzo mocno obraz. Nie wiadomo, kto zniszczył mural, tak samo nie wiadomo, kto zajmie się odmalowaniem muralu.


LEGENDARNY DJ, PRZEROBIŁ PRZEMÓWIENIE GRETY THUNBERG NA KLIMATY ELECTRO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • System Of A Down wydanie niepublikowane utwory. Serj Tankian jest za

  2019-12-11
  Temat nowej płyty System Of A Down pomału staje się jednym wielkim memem, porównywalnym do tego, który dotyczył płyty Toola. Niestety, grupa nie umie znaleźć porozumienia w sprawie nowego krążka i tak od prawie 15 lat. Na horyzoncie pojawiła się opcja wydania niepublikowanych numerów z sesji do 'Mezmerize/Hypnotize', co bardzo chciałby zrobić Serj Tankian.
 • Adam Słodowy nie żyje. Odszedł twórca kultowego programu 'Zrób to sam'

  2019-12-11
  Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący kultowy program 'Zrób to sam' odszedł, pozostawiając po sobie również serial animowany 'Pomysłowy Dobromir'.
 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz