Dominik Pajewski

31.10.2019 (10:04)

Muniek wspomina tragiczny dzień: za kilka godzin musieliby mi otworzyć mózgMuniek Staszczyk spokojnie dochodzi do zdrowia, jednocześnie zbierając siły na koncerty promujące solowy album. Artysta ujawnił szczegóły feralnego dnia, który zatrzymał wszystkie jego plany.

Muniek Staszczyk 2 miesiące temu doznał wylewu, przez co wszystkie koncerty i działania muzyczne, musiały zostać przełożone. Przez cały czas, wszyscy dostawaliśmy informacje oficjalne na temat stanu zdrowia artysty. W końcu, sam Muniek postanowił oficjalne wypowiedzieć się na temat feralnego dnia, który zatrzymał wszystkie plany artysty.

QUENTIN TARANTINO W POLSCE. SZCZEGÓŁY WIZYTY REŻYSERA


Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Policja myślała, że to zabójstwo

W rozmowie z Teraz ROCKIEM, Muniek ujawnił, jak wyglądał tragiczny dla niego dzień:

Zacząłem kolejne browary zamawiać i dzwonić do menadżera z absurdalnymi pomysłami: że może polecę w nocy, albo pojadę pociągiem... Nie wiem ile tych piw wyłoiłem, było mi już wszystko jedno. W końcu pojawił się komunikat, że mamy pójść po swoje bagaże, bo wiadomo było, że tego dnia już nie polecimy. Każdy dostał hotel, zawiózł nas tam shuttle bus. (...) Znaleźli mnie w pokoju – wiem to z raportów policyjnych – o trzynastej czy czternastej. Ponad dwanaście godzin leżałem z wylewem. Pamiętam tylko poduszkę we krwi, jakieś angielskie rozmowy, powtarzali „stroke, stroke”. Oni tam są na szczęście przeszkoleni, wiedzą, jakie są objawy wylewu i jak się w takiej sytuacji zachowywać. Pamiętam kobietę, która powiedziała: „Jestem Agnieszka, policjantka z Polski, powiadomiliśmy rodzinę”. Okazało się, że policjant, którego wezwali do hotelu, jak to w Anglii, miał żonę z Polski, zobaczył z dokumentów, że leży Polak i wezwał odpowiednią osobę.

Najgorsze jednak było w szpitalu, co Muniek wspomina następująco:

Lekarze czekali, co się stanie z tą krwią, bo za kilka godzin musieliby mi otworzyć mózg. Zacząłem z nimi podobno rozmawiać po angielsku. Stwierdzili, że to jakiś cud u gościa, który przeleżał dwanaście godzin z wylewem.

Cały wywiad można będzie przeczytać w najnowszym numerze Teraz ROCKa.

OZZY OSBOURNE - NOWA PŁYTA. POZNALIŚMY PRZYBLIŻONĄ DATĘ PREMIERY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz